Hakkımızda

1953 yılında şirin ilimiz Kastamonu’da başlayan öykümüz 1986 yılından itibaren İzmir’in eşsiz beldesi Çeşme-Alaçatı’da “MASİF DEKORASYON LTD. ŞTİ.” adı altında ahşap malzemelere hayat vererek devam etmektedir.

Firmamız çok kısa sürede müşterilerimizin takdirini kazanmış ve her geçen gün daha da büyüyerek yüzlerce projeye imza atmıştır. Üretimden uygulamaya kadar günümüz teknolojilerini özenle kullanarak ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz..

Yaratıcılık; müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktayız. Yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterilerimizin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız ve müşterilerimizin yaşamdaki faaliyetlerine değer katarız.

İşbirliğimiz; çalışanlarımızın ve tüm müşterilerimizin bilgi birikiminin gücünü, ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlayarak ve kendimizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutarız.

Vizyonumuz

Güvenilir, kaliteli, tavsiye edilen ve uygun fiyata tasarımlar ile özdeşleşen bir marka olmak ve marka bilinirliğimizi sürekli artırmak.

Çözüm Anlayaşımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetlerimizle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanlarımız, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer.

Güvenirlik

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan çevre ve yasalara saygılı kurumsal bir kültüre sahibiz.

Yukarı